Feita (Khyannes Fata Morgana)

Feita cacib

C.I.E.,PL, LV, EST, LT, BALT, CL CH, LV, EST, LT, BALT JCH, European Junior Winner’11, Polish Junior Club Winner’11, Lithuanian Winner'12, Latvian Winner'12, Club Winner'12, Estonian Winner'12, Latvian Winner'13, Club Winner'13, Baltic Winner'13, Latvian Winner'14, Club Winner'14, 9xCACIB

 

Khyannes Fata Morgana

Overņas braks

Dz.d. – 03.08.2010.

Audzētājs – Timea Szoke, Ungārija

Vecāki:

Tēvs: Diamant de la Saligue aux Becasses - INT & HR & UA & RO CH, HR JCH,VKV, HDA

Māte: Jacqueline Piaf Dama Krkonose - INT & UA & HR & RO CH , HR & UA & CR JCH, European Junior Winner 2008,VKV, HDA

 

Brāļi/Māsas - Fee Francis, Fleur d’Hiver, Flamme de la Fidelite, Faites vos Jeux, Fantome de Roi, Feu du Ciel, Fan Fan La Tulipe, Flocon de Neige (Khyannes)

 

Feitas ciltsraksti

HU&UA&CR JCH, HU& RO CH, 4xCACIB, DGY, VKV, AV, VMV

HDA, ED0

 

DIAMANT DE LA SALIGUE AUX BECASSES

 

 

 

 

HD0

 

ANZO DES GORGES DE FRANCHARD

 

NORWAY DE LA PLAINE DE CRAON

JUDE DES SOURCES DE LA HULOTTE

GALA DU RU DE VANDY

SARIETTE DES GORGES DE FRANCHARD

MACARON DES GORGES D FRANCHARD

NANCY DES GORGES DE FRANCHARD

HD0

 

BIANA DU RUISSEAU DE MONTBRUN

NELL DE L’ETANG DES COLOMBES

DINO DES SOURCES DE LA HULOTTE

JENA DES SOURCES DE LA HULOTTE

TEGEE DU RUISSEAU DE MONTBRUN

JOSS DES SOURCES DE LA HULOTTE

ODE DES COTEAUX DU PLANTAUREL

HU&CR&UA JCH, INT&RO&CR&HU CH, UA&UAG CH, EURJW’08, 6xCACIB, CH of CH08, VKV

HDA, ED0

 

JACQUELINE PIAF DAMA KRKONOSE

PL CH

 HD0

 

ARON DES BRUMIERS DE RIGOU

RIO

ORION

JUSQUIAME

SAGA DES SOURCES DE LA HULOTTE

MERLIN DE CORVEE DE LA CARRE

JADE DES SOURCES DE LA HULOTTE

PZ, ZV, TAN

HD0

 

ANDA Z REJDISTE

AMIN

YOGA DES PRES AUX GROGNES

YOUKA

ARANKA LADMANN

NILS DES GORGES DE FRANCHARD

NORA DES GORGES DE FRANCHARD

 

Feitas rezultāti

 

Izstāde

 

Vieta

 

Datums

 

Tiesnesis

 

Klase

 

Rezultāts

  National all breed dog Show

Valmiera, LV

20.02.2011

Sergej Slukin (Ukraine)

Puppy

Exc. 1, PP, Puppy BOB

International FCI Show “Latvian Winner 2011”

Rīga, LV

13.03.2011.

Alenka Pokorn (Slovenia)

 

Puppy

Exc.1, PP, Puppy BOB, PBIS - 5

Hunting breeds speciality Show ”Club winner 2011”

Dālderi, LV

30.04.2011.

Jekaterina Baužes

(Russia)

Puppy

Exc.1, Puppy BOB, Puppy BISS

 

International FCI Show

Rīga, LV

 12.06.2011.

 

Martin Croeser

(South Africa)

Junior

Exc.1, PP, BF-1, JCAC, JunBOB, BOB

International FCI Show

Parnu, EST

18.06.2011

Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

(Poland)

Junior

Exc.1, PP, BF-1, EE JCAC, JunBOB, BOB

Hunting breeds speciality Show

Ogre, LV

02.07.2011.

Leoš Jančik

(Czech Republic)

Junior

Exc.1, PP, BF-1, JCAC, JunBOB,  BOB

Championnat de France 2011

 

Paris, FR

09.07.2011

Claude Hugeueny

(France)

Junior

Exc. 2

World Dog Show 2011

Paris, FR

10.07.2011

Jean Lassandre

(France)

Junior

Exc.2, Res. World Junior Winner’11

National all breed dog Show

Jaunmārupe, LV

23.07.2011

Richard Kinsey

(United Kingdom)

Junior

Exc.1, PP, BF-1, JCAC, BOB

National all breed dog Show

Jaunmārupe, LV

 

24.07.2011

 

Rui Oliveira (Portugal)

Junior

Exc.1, PP, BF-1, BOB

 

7.group speciality Show ”Club winner 2011 ”

Piotrkow Trybunalski, PL

20.08.2011

Miroslaw Olejnik (Poland)

Junior

Exc.1, BF-1, NJ, Gold medal, BOB, Polish Junior Club Winner’11

The Centernary European Dog Show 2011

Leeuwarden, NL

02.09.2011

Laurent Pichard (Switzerland)

Junior

Exc.1, BF-2, Res.CAC, European Junior Winner’11,

National all breed dog Show

Šiauliai, LT

09.10.2011.

Renata Petkevičiene (Lithuania)

Junior

Exc.1, BF-1, JN, BOS

International FCI Show

 Vilnius, LT

 18.12.2011.

Svitlana Radziuk (Belorussia) 

 Intermediate

 Exc.1, BF-1, CAC, N, CACIB, BOB 

International FCI Show "Lithanian Winner'2012" 

 Vilnius, LT

10.03.2012. 

James Byrnes (Ireland) 

Intermediate 

Exc.1, BF-1, CAC, N, CACIB, LTW'12, BOB 

International FCI Show "Latvian Winner'12" 

Rīga, LV 

17.03.2012. 

 Anca Giura (Romania)

Intermediate 

 Exc.1, BF-1, CQ, CACIB, LVW'12, BOB

National all breed dog show

Talsi, LV

05.05.2012.

Andraš Polgar (Czech Republic)

 

Intermediate

Exc.1, BF-1, CQ, BOB

Hunting breeds speciality show "Club Winner'12"

Dālderi, LV

19.05.2012.

Sergej Slukin (Ukraine)

Intermediate

Exc.1, BF-1, CQ, CLW'12, BOB, BIG-5

International FCI Show "Estonian Winner'12"

Tallin, EST

03.06.2012.

Aase Jakobsen (Norway)

Intermediate

Exc.1, BF-1, CAC, CACIB, ESTW'12, BOB

International FCI Show

Rīga, LV

10.06.2012.

Angel Garach Domech (Spain)

Intermediate

Exc.1, BF-1, CQ, CACIB, BOB

National all breed dog show

Ogre, LV

07.07.2012.

Miodrag Vreteničic (Montenegro)

Intermediate

Exc.1, BF-1, CQ, CAC, BOB

International FCI Show

Sopot, PL

11.08.2012.

Andrzej Brabletz (Poland)

Open

Exc.1, BF-1, CWC, Gold medal, CACIB, BOB

International FCI Show

Rīga, LV

31.03.2013.

Andrzej Szutkiewicz (Poland)

Champion

Exc.1, BF-1, CQ, CACIB, LVW'13, BOB

Huntig breeds specialty show "Club Winner'13"

Dalderi, LV

27.04.2013.

Mihaela Frangopol (Romania)

Champion

Exc.1, BF-1, CQ, CLW'13, BOB

International FCI Show

Rīga, LV

09.11.2013.

Damir Skok (Croatia)

Champion

Exc.1, BF-1, CQ, CACIB, BW'13, BOB

International FCI Show "Latvian Winner"

Rīga, LV

22.04.2014.

Otakar Vondrouš (Czech Republic)

Champion

Exc.1, BF-1, CQ, CACIB, LVW'14, BOB

Hunting Breeds Specialty Show "Club Winner'14"

Dalderi, LV

26.04.2014.

Siv Sando (Norway)

Champion

Exc.1, BF-1, CQ, BOB, CLW'14