Jara (Jara z Czarnego Dworu)

 Jara3y

INT CH (C.I.B un C.I.E.) SRB, PL, LV, LT, EST, BALT CH, LV, LT, EST, BALT JCH, Club Winner’10, Baltic Junior Winner’10, Latvian Winner’11, Lithuanian Winner’11, Latvian Winner'12, Latvian Winner'13, Latvian Veteran Winner'17, 6xCACIB

1. pakāpes darba diploms uz lauka putniem, pārbaudes uzvarētāja (Latvija)

3. pakāpes diploms rudens medību sacensībās "lauks + ūdens" (field and water competition) (Serbija)

 

 

Jara z Czarnego Dworu

Vācu īsspalvainais putnu suns

Dz.d. – 17.05.2009

HD/ED – AA/00

EBJ - brīva/ nav nēsātāja (abi vecāki ir EBJ brīvi)

Audzētājs – Wojciech Burski, Polija

Vecāki :

Tēvs: Malomközi Joker - Int.Champ., World Winner 2006, Europe Winner 2003, Middle and Eastern Europe Winner, Poland, Slovakia, Ukraine and Lithuania Winner, ChampSK, MFT I - resCACIT, CACT, FT I, KW I, D I, 2 x MMN I .

Māte: Gloria z Czarnego Dworu - derby 1st, Champion of Poland, CACIB, resCACIB, HDA.

Brāļi/Māsas - Joker, Jard, Jager, Jantar, Jasmin, Jarys, Jogurt, Jurand, Juna

(z Czarnego Dworu)

 

Jaras ciltsraksti

 

INT.CH, PL&SK CH, WW, EURW, PLW, LTW, UKRW, BLRW, SKW,CACT, RCACIT, 2xFT1, 2xMMN1, KW1

HDA

 

MALOMKOZI JOKER

 

 

 

 

KV1, KKEU, GY, 2xCAC, CACIB

 

MALOMKOZI TREFF

ZENIT ROTHENUFFELN

UNO KS ROTHENUFFELN

LISA vom CAROLINENHOF

MALOMKOZI HERTA

HATZ vom OSTERBERG

MALOMKOZI TARA

KV1

 

MALOMKOZI QUELLE

KS MALOMKOZI BARON

GRAF VD GOTZENBURG

MALOMKOZI TARA-MUNKAVIZSG

MALOMKOZI SABA

KS AMIGO VD ASSEBURG

MALOMKOZI IZA

 

CH PL, 2xCACIB, Derby-1

HDA

 

GLORIA Z CZARNEGO DWORU

DW, CACIB, D1, S1, IKP1

 

DAGOBERT vom HEGE-HAUS

NOUGHAT KS vom HEGE-HAUS

YARD KS vom HEGE-HAUS

YELLY vom HEGE-HAUS

JOY KS vom HEGE-HAUS

ARIEL vom HEGE-HAUS

KAMEE vom HEGE-HAUS

PL JCH, PL&LT CH, EUR JW’03, LTW

 

SALSA Z CZARNEGO DWORU

EBERHARD vom HEGE-HAUS

XAMBOSS KS vom HEGE-HAUS

TRAUTE KS vom HEGE-HAUS

ORKA Z CZARNEGO DWORU

OR z JEKLIKU

ORINA ze STIPEK

 

 

Jaras rezultāti

 

Dog show

 

Place

 

Date

 

Judge

 

Class

 

Result

National all breed dog Show

Valmiera, LV

20.02.2010

 

Laszlo Erdos (Hungaria)

Junior

Exc.3, PP,

International FCI Show “Latvian Winner 2010”

 

Rīga, LV

 

28.03.2010

Vilmoš Kardoš

(Hungaria)

Junior

Exc.2, PP,

 

Hunting breeds speciality Show ”Club winner 2010 ”

Dālderi, LV

24.04.2010

Per Iversen (Norway)

Junior

Exc.1, PP, BF1, JCAC, JunBOB,     BOO, CLW’10, JBIS-4

 

International FCI Show

Ozolnieki, LV

12.06.2010

Istvan Nagy (Serbia)

Junior

Exc.1, PP, BF1, JCAC, BOO, Oualification „Cruft”

International FCI Show

Ozolnieki, LV

13.06.2010

Garry Dryburgh (Australia)

Junior

Vg

National all breed dog Show

Šilute, LT

03.07.2010

Aurelija Tunkuliene

(Lithuania)

Junior

Exc.1, PP, BF1, JN, JunBOB, BOB, BIG-3

National all breed dog Show

Jaunmārupe, LV

24.07.2010

Tomasz Borkowski (Poland)

Junior

Exc.1, PP, BF3, JCAC

National all breed dog Show

Jaunmārupe, LV

23.07.2010

MalgorzataSuponowicz
(Poland)

Junior

Exc.1, PP, BF2, JCAC

National all breed dog Show

Vaimela, EST

14.08.2010

Natalya Sedoh (Russia)

Junior

Exc.1, PP, BF1, EE JCAC, JunBOB, BOB, BIG-3

International FCI Show “Baltic Winner 2010”

 

Rīga, LV

 

30.10.2010

Luis Manuel Calado Catalan (Portugal)

 

Junior

 

Exc.1, PP, BF4, BALT JW’10

National all breed dog Show

Valmiera, LV

20.02.2011

Sergej Slukin (Ukraine)

Intermediate

Exc.1, CQ, BF1, BOB, BIG-5

International FCI Show “Latvian Winner 2011”

Rīga, LV

13.03.2011.

Alenka Pokorn (Slovenia)

 

Intermediate

Exc.1, CQ, BF1, BOO, CACIB, LVW’11

International FCI Show “Lithuanian Winner 2011”

Vilnius, LT

19.03.2011

Petr Rehanek

(Czech Republic)

Intermediate

Exc.1, CQ, BF1, CAC+N, BOS, CACIB, LTW’11

Hunting breeds speciality Show

Czestochowa, PL

16.04.2011

Liliane De Ridder-Onghena (Belgium)

Intermediate

Exc.1, CQ, BF1, CWC, Gold medal, BOB, BIG-4

National all breed dog Show

Czestochowa, PL

17.04.2011

Wojciech Burski (Poland)

Intermediate

Exc.1, CQ, BF1, CWC, Gold medal, BOB, BIG-4

Hunting breeds speciality Show ”Club winner 2011 ”

Dālderi, LV

30.04.2011.

Jekaterina Baužes

(Russia)

Intermediate

Exc.1, CQ, BF5

 

National all breed dog Show

Ventspils, LV

08.05.2011

Jurate Butkiene (Lithuania)

Intermediate

Exc.1, CQ, BF1, CAC,BOO

International FCI Show

Rīga, LV

 12.06.2011.

 

Martin CROESER

(South Africa)

Open

Exc.1, CQ, BF3

International FCI Show

Parnu, EST

18.06.2011

Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

(Poland)

Open

Exc.1, CQ, BF1, EE CAC, BOB, CACIB

Hunting breeds speciality Show

Ogre, LV

02.07.2011.

Leoš Jančik

(Czech Republic)

Champion

Exc.2, CQ

Championnat de France 2011

 

Paris, FR

09.07.2011

Raffy Magali

(France)

Open

Exc. (out of 11 females in class)

World Dog Show 2011

Paris, FR

10.07.2011

Antonio Magin Fernandez Dominguez (Spain)

Open

Exc.2 (out of 10 females in class)

Third in competition for CAC

 International FCI Show "Latvian Winner'12"

Rīga, LV 

17.03.2012. 

Anca Giura (Romania) 

Champion 

Exc.1, BF1, CQ, CACIB, LVW'12, BOO 

International FCI show "Estonian Winner'12"

Tallin, EST

03.06.2012.

Aase Jakobsen (Norway)

Champion

Exc.1, BF3, Res.CACIB

International FCI Show

Sopot, PL

11.08.2012.

Andrzej Brabletz (Poland)

Champion

Exc.1, BF2, CWC, Gold medal, Res.CACIB

International FCI Show

Riga, LV

11.11.2012.

Sergei Slukin (Ukraine)

Champion

Exc.1, BF1, CQ, CACIB, BOO

International FCI Show

Riga, LV

31.03.2013.

Andrzej Szutkiewicz (Poland)

Champion

Exc.1, BF2, CQ, CACIB, LVW'13

Hunting Breeds Specialty Show "Club Winner'13"

Dālderi, LV

27.04.2013.

Mihaela Frangopol (Romania)

Working

Exc.1, CQ, BF-2

Hunting Breeds Specialtu Show "Club Winner'14"

Dālderi, LV

26.04.2014.

Siv Sando (Norway)

Working

Exc.1, CQ, BF-3

 

 

 

Dog show

 

Place

 

Date

 

Judge

 

Class

 

Result

National all breed dog Show

Valmiera, LV

20.02.2010

 

Laszlo Erdos (Hungaria)

Junior

Exc.3, PP,

International FCI Show “Latvian Winner 2010”

 

Rīga, LV

 

28.03.2010

Vilmoš Kardoš

(Hungaria)

Junior

Exc.2, PP,

 

Hunting breeds speciality Show ”Club winner 2010 ”

Dālderi, LV

24.04.2010

Per Iversen (Norway)

Junior

Exc.1, PP, BB1, JCAC, JunBOB,     BOO, CLW’10, JBIS-4

 

International FCI Show

Ozolnieki, LV

12.06.2010

Istvan Nagy (Serbia)

Junior

Exc.1, PP, BB1, JCAC, BOO, Oualification „Cruft”

International FCI Show

Ozolnieki, LV

13.06.2010

Garry Dryburgh (Australia)

Junior

Vg

National all breed dog Show

Šilute, LT

03.07.2010

Aurelija Tunkuliene

(Lithuania)

Junior

Exc.1, PP, BB1, JN, JunBOB, BOB, BIG-3

National all breed dog Show

Jaunmārupe, LV

24.07.2010

Tomasz Borkowski (Poland)

Junior

Exc.1, PP, BB3, JCAC

National all breed dog Show

Jaunmārupe, LV

23.07.2010

MalgorzataSuponowicz
(Poland)

Junior

Exc.1, PP, BB2, JCAC

National all breed dog Show

Vaimela, EST

14.08.2010

Natalya Sedoh (Russia)

Junior

Exc.1, PP, BB1, EE JCAC, JunBOB, BOB, BIG-3

International FCI Show “Baltic Winner 2010”

 

Rīga, LV

 

30.10.2010

Luis Manuel Calado Catalan (Portugal)

 

Junior

 

Exc.1, PP, BB4, BALT JW’10

National all breed dog Show

Valmiera, LV

20.02.2011

Sergej Slukin (Ukraine)

Intermediate

Exc.1, CQ, BB1, BOB, BIG-5

International FCI Show “Latvian Winner 2011”

Rīga, LV

13.03.2011.

Alenka Pokorn (Slovenia)

 

Intermediate

Exc.1, CQ, BB1, BOO, CACIB, LVW’11

International FCI Show “Lithuanian Winner 2011”

Vilnius, LT

19.03.2011

Petr Rehanek

(Czech Republic)

Intermediate

Exc.1, CQ, BB1, CAC+N, BOS, CACIB, LTW’11

Hunting breeds speciality Show

Czestochowa, PL

16.04.2011

Liliane De Ridder-Onghena (Belgium)

Intermediate

Exc.1, CQ, BB1, CWC, Gold medal, BOB, BIG-4

National all breed dog Show

Czestochowa, PL

17.04.2011

Wojciech Burski (Poland)

Intermediate

Exc.1, CQ, BB1, CWC, Gold medal, BOB, BIG-4

Hunting breeds speciality Show ”Club winner 2011 ”

Dālderi, LV

30.04.2011.

Jekaterina Baužes

(Russia)

Intermediate

Exc.1, CQ, BB5

 

National all breed dog Show

Ventspils, LV

08.05.2011

Jurate Butkiene (Lithuania)

Intermediate

Exc.1, CQ, BB1, CAC,BOO

International FCI Show

Rīga, LV

 12.06.2011.

 

Martin CROESER

(South Africa)

Open

Exc.1, CQ, BB3

International FCI Show

Parnu, EST

18.06.2011

Malgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

(Poland)

Open

Exc.1, CQ, BB1, EE CAC, BOB, CACIB

Hunting breeds speciality Show

Ogre, LV

02.07.2011.

Leoš Jančik

(Czech Republic)

Champion

Exc.2, CQ

Championnat de France 2011

 

Paris, FR

09.07.2011

Raffy Magali

(France)

Open

Exc. (out of 11 bitches in class)

World Dog Show 2011

Paris, FR

10.07.2011

Antonio Magin Fernandez Dominguez (Spain)

Open

Exc.2 (out of 10 bitches in class)

Third in competition for CAC